Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kabo – mobile luxury living

Kategorie: , , Product ID: 24584

Opis

O domach KABO

Moja przygoda z domami mobilnymi trwa nieprzerwanie od 27 lat. Zrodziła się z chęci życia blisko natury i upodobania do wybierania sprawdzonych rozwiązań. Zaczęło się od importu wyselekcjonowanych domków holenderskich na rynek krajowy. Każdemu z moich biznesowych działań towarzyszyło pytanie: „Jak stworzyć ludziom warunki do bezpośredniego kontaktu z naturą przy równoczesnym zapewnieniu komfortu?”. Wsłuchując się w potrzeby nabywców stworzyłem kompleksowe rozwiązanie, które dziś sprowadza się do tego, że jedynym zadaniem klienta jest wybrać domek dla siebie, a o całą resztę troszczą się doświadczeni handlowcy.

Artur

Współpracuję z Arturem od 7 lat. Mam poczucie, że poprzez sprzedaż domów mobilnych, pomagam klientom spełniać marzenia. Największą przyjemność sprawia mi aranżacja wnętrz i szukanie rozwiązań, które sprawią, że utworzona przeze mnie przestrzeń da pełen komfort i wygodę przyszłym użytkownikom. Dbam o to, by wnętrza były nie tylko funkcjonalne, ale też piękne. Uwielbiam momenty, w których klienci z błyskiem w oku odbierają klucze do swojego nowego domu.

Karolina

Naszą życiową siłą napędową jest działanie. Posiadając ogromny zasób wiedzy na temat oczekiwań klientów, wspólnie zaprojektowaliśmy serię całorocznych domów mobilnych KABO. KABO to kompilacja 27 lat doświadczeń, wyjątkowej estetyki i precyzji widocznej w każdym detalu. To kompleksowe rozwiązanie luksusowego domku mobilnego gdzie przestań stworzona z wysokiej jakości materiałów jest odzwierciedleniem potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do świata KABO

Karolina i  Artur

KABO – KONTAKT Z NAMI: