Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

MOBILE BOXES

Opis

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy z pełnym zaangażowaniem i serduchem zajmują się wszelaką Adaptacją Kontenerów Morskich. Nasza determinacja, ambicja, dbałość o detale, wykształcenie i zdobyte doświadczenie pozwalają na stworzenie wymarzonego Domu szytego na miarę. Pierwszy etap to Doradztwo i Projektowanie, na które poświęcamy najwięcej czasu, bo dobrze wiemy, że to najważniejsza część całej Inwestycji. Następnie przystępujemy do realizacji, na etapie której również możemy wprowadzać ewentualne zmiany. Końcowy, wymarzony Produkt przywieziemy i zainstalujemy pod wskazanym przez naszego Klienta adresem. Krótko mówiąc załatwimy wszystkie etapy za Ciebie tak abyś nie musiał tracić czasu na każdy z nich oddzielnie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno Domki letniskowe czy Domy całoroczne parterowe bądź piętrowe a także Obiekty noclegowe które świetnie sprawdzą się w Twoim Biznesie.
Kierujemy się zasadą ZERO WASTE i pamiętajcie, że mobilność Domów z kontenerów daje Ci nieograniczone możliwości przenoszenia się razem z nim 😊

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół MOBILE BOXES

m. +48 729 30 60 60

@: office@mobileboxes.pl

www.mobileboxes.pl