Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SMALL HOME

Kategorie: , , Product ID: 24588

Opis

SMALL HOME – jesteśmy producentem komfortowych i  energooszczędnych domów, opartych na konstrukcji stalowej i z zastosowaniem płyt warstwowych jako ścian i dachu. Takie rozwiązanie daje mam możliwość oferowania naszych projektów z wieloletnią gwarancją.

Płyty warstwowe z rdzeniem z piany PIR pozwalają na osiągnięcie bardzo wysokich parametrów w zakresie izolacji cieplnej, które są bardzo trudne do uzyskania w przypadku domów opartych na drewnie i wyrobach drewnopochodnych.

Bogata kolorystyka płyt pozwala na niemal nieograniczony wybór elewacji zewnętrznej a konstrukcja budynku, na dowolne kształtowanie przestrzeni wewnętrznej. Nasze domy to komfort, bezpieczeństwo użytkowania i trwałość na dziesiątki lat.

Do Państwa dyspozycji są doświadczeni architekci i projektanci wnętrz, którzy pomogą stworzyć prawdziwy dom marzeń.  Stawiamy na ekologiczne domy parterowe, bez barier architektonicznych, dostosowane do osób w każdym wieku, również niepełnosprawnych.

Proponujemy też kompleksowe rozwiązania z dziedziny najnowszych systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i odnawialnych źródeł energii, które wykorzystujemy szeroko w naszych projektach. Zaprojektujemy i wykonamy saunę, jacuzzi, basen, plac zabaw dla dzieci wraz z zagospodarowaniem przestrzeni zewnętrznej.

SMALL HOME – kontakty: