Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

SYSTEMY KOMINOWE ALEKSANDRA BRONICKA

Kategorie: , , Tag: Product ID: 24963

Opis

systemy kominoweJesteśmy autoryzowanym dystrybutorem niemieckiej marki Tecnovis – renomowanego producenta nowoczesnych systemów kominowych. Proponowane przez nas rozwiązania wyróżniają się doskonałą jakością i wytrzymałymi, ognioodpornymi materiałami. Potwierdzają to liczne certyfikaty i 25 lat gwarancji, którą objęte są nasze produkty ze stali nierdzewnej.

Tecnovis – marka, dla której liczy się Twoje bezpieczeństwo

Dobry komin musi być niezawodny. W budynku odpowiada za usuwanie trujących, niebezpiecznych produktów spalania z urządzeń grzewczych. Bezpieczny komin jest więc przede wszystkim szczelny, a przy tym wydajny, energooszczędny i zapewniający prawidłową pracę kotła. Właśnie takie są rozwiązania oferowane przez uznaną markę Tecnovis.

Oferujemy szeroką gamę systemów kominowych do wielu zastosowań i do różnego typu urządzeń grzewczych, od kotłów na drewno, węgiel czy pellet po nowoczesne kotły kondensacyjne. Nasze produkty są projektowane przez fachowców z myślą o łatwym i prostym montażu, dlatego chętnie korzystamy z rozwiązań modułowych i nowoczesnych, ognioodpornych materiałów takich jak stal nierdzewna.

Systemy Kominowe Aleksandra Bronicka