Skip to content Skip to footer

Małe domy to coraz bardziej popularne rozwiązanie, zarówno pod względem budynków mieszkalnych jak i letniskowych. Często pełnią też funkcję domków na wynajem, stanowiąc tym samym znakomite źródło dochodu. DMK Budownictwo to producent domków mobilnych, modułowych oraz modułów sanitarnych. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Markowszczyzna pod Białymstokiem (woj. podlaskie). To tam można na własne oczy zobaczyć, co najmniej kilkanaście tego typu budynków.

Domki mobilne DMK

Domki mobilne DMK to komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Każdy z modeli standardowych został stworzony tak, aby odpowiadać na potrzeby nowych właścicieli. Jeżeli jednak, chcemy dokonać zmian w rozmieszczeniu pomieszczeń, rozmiarze budynku, kolorystyce czy elementach wyposażenia, nic nie stoi na przeszkodzie. DMK Budownictwo zapewnia pełną elastyczność. Domki mobilne produkowane są na indywidualne zamówienia każdego klienta.

Certyfikat jakość i bezpieczeństwo

Wszystkie domki mobilne produkowane przez DMK Budownictwo posiadają certyfikat jakości i bezpieczeństwa TUV Rheinland. Oznacza to, że zarówno materiały, jak i same domki, podlegają stałym audytom na każdym etapie produkcji i spełniają rygorystyczne wymagania normy PN-EN 1647+A1:2022-01 (warunki mieszkalne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa). Dodatkowo, po przeprowadzeniu specjalistycznych testów przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą, tworzone przez DMK Budownictwo domy, uzyskały najwyższą klasę zarówno pod względem obciążenia konstrukcji (imitacja obciążenia śniegiem) jak i izolacyjności. Udowodniono, że bez problemu, utrzymamy komfort cieplny w budynku, nawet, jeżeli temperatura na zewnątrz spadnie poniżej minus 15 stopni Celsjusza.

Domki mobilne posiadające certyfikat TUV Rheinland stanowią zdecydowanie bardziej pewne i bezpieczne rozwiązanie, niż te, które certyfikowane nie są. A jak wiadomo, bezpieczeństwo nasze i naszej rodziny jest wartością nadrzędną.

Domy modułowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma DMK Budownictwo, zdecydowała się na wprowadzenie do oferty domów modułowych. Połączenie kilku domków mobilnych (modułów), umożliwia uzyskanie większej przestrzeni. I tak, łącząc ze sobą dwa lub trzy moduły o wymiarach 14x4m, możemy uzyskać 112m2, a nawet niespełna 170m2 powierzchni. Każdy z nich, projektowany jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta.
Ilość i wielkość pomieszczeń, stosowane materiały, kolorystyka, poszczególne elementy wyposażenia – o tym wszystkim decyduje nowy właściciel. Przykładowy projekt domu modułowego oraz zdjęcia jednego z takich budynków, znajdziecie na stronie internetowej: https://dmkbudownictwo.pl/domy-modulowe/

Moduły sanitarne

To stosunkowo nowy produkt w ofercie DMK Budownictwo. Moduły sanitarne stanowią rewelacyjne rozwiązanie dla kempingów i ośrodków turystycznych. Wyposaża się je w kilka łazienek, w których znajdziemy wszystkie niezbędne elementy. Sanitariaty mogą być ogólnodostępne (wtedy posiadają kilka elementów wyposażenia w jednej przestrzeni) lub bardziej prywatne, przypisane do dwóch lub czterech parceli kempingowych (w takim modelu znajdziemy kilka kompletnych łazienek, każda z osobnym wejściem).

Moduły sanitarne: https://dmkbudownictwo.pl/moduly-sanitarne/

Domki mobilne na wynajem

Interesują Cię domki mobilne, bo planujesz otworzyć ośrodek turystyczny lub powiększyć bazę noclegową w tym, który już posiadasz? Nie ma problemu, w ofercie DMK Budownictwo znajdziesz modele, które doskonale sprawdzą się, jako domki na wynajem. Doświadczenie firmy w realizacji tego typu inwestycji sprawia, że otrzymasz komplet niezbędnych informacji i praktycznych podpowiedzi. Dzięki temu unikniesz błędów i niepotrzebnych wydatków.

Twój Mały Dom

Producent domków mobilnych i modułowych – DMK Budownictwo zaprezentuje swoje domy na prestiżowych targach Twój Mały Dom. Trzy modele w atrakcyjnych cenach. Nie możesz tego przegapić.

Więcej informacji o domkach mobilnych DMK Budownictwo znajdziesz tu: https://dmkbudownictwo.pl/