Twój Mały Dom

pierwszy w Polsce serwis o małych domach

Deck-House Domki Mobilne i Modułowe
Artykuły targi

Oświadczenie

Informujemy, że jedynym wydarzeniem, jakie odbędzie się na wiosnę (kwiecień 2024) w Warszawie organizowanym przez Filipa Kołodzieja prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą PRO MEDIA Filip Kołodziej są targi małych domów „Twój Mały Dom”. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2024 r. na błoniach PGE Narodowy w Warszawie. Jest to już V edycja naszych targów w Warszawie związanych z branżą tzw. małych domów i mikrobudownictwa. Wyłącznym pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest Filip Kołodziej. Portalem wspierającym organizację targów jest twojmalydom.pl, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą dotychczasową oraz planowaną działalnością.

Z uwagi na liczne sygnały od osób zainteresowanych naszą ofertą oraz dotychczasowych klientów, wskazuję, że Filip Kołodziej nie jest zaangażowany w żadne inne przedsięwzięcie tego typu na terenie Warszawy oraz nie współpracuje z żadnym innym podmiotem, który targi takie może prowadzić. Jakakolwiek próba organizacji targów w tej samej branży, o tej samej tematyce, podobnej nazwie i organizowanych niemalże w tym samym terminie i zasięgu lokalizacyjnym, jest przez nas traktowana jako działanie naruszające zasady uczciwej konkurencji, bazujące
na naszym pomyśle, doświadczeniach i przez lata pozyskiwanym know-how.

Zwracamy się więc do Państwa z prośbą, aby przed podjęciem decyzji o udziale w targach, uważne zapoznawali się Państwo z informacjami o dacie, miejscu wydarzenia i organizatorze wydarzenia.

Ze swojej strony informujemy również, że przy wsparciu prawników, podjęliśmy działania zmierzające do wyjaśnienia sytuacji, których celem jest w pierwszej kolejności dbałość o Państwa interesy oraz prawo do rzetelnej i niewprowadzającej w błąd informacji, ale też ochrona naszego dobrego imienia i praw własności intelektualnej.

Podziel się