Skip to content Skip to footer

W dniach od 26 do 28 kwietnia w Warszawie, na błoniach PGE Stadionu Narodowego, odbyła się już V edycja targów, które od lat gromadzą tysiące osób zainteresowanych małymi domami. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i tym razem frekwencja dopisała, a odwiedzających zachwyciły zarówno ekspozycje, jak i targowe ceny wystawców, ponieważ wielu z nich zdecydowało się na dość pokaźne rabaty.

Podobnie będzie w dniach od 24 do 26 maja w Krakowie, gdzie po raz pierwszy odbędzie się małopolska edycja targów.

Targi „Twój Mały Dom” są dedykowane domom mobilnym, modułowym, szkieletowym, Tiny House, prefabrykowanym, z kontenerów morskich oraz innym do 120 m². Tegoroczna warszawska, wiosenna edycja zgromadziła 37 firm, 27 producentów domów i 24 domy pokazowe. Oprócz producentów domów, w targach wzięły udział firmy proponujące nowoczesne systemy ogrzewania, fotowoltaiki, pompy ciepła, a także systemy kominowe, izolacje termiczne oraz fundamenty wkręcane.

Trzydniowe targi w sumie odwiedziło 3 326 potencjalnych klientów. Część z nich podjęła decyzję o zakupie prezentowanych modeli już podczas zwiedzania, dlatego tuż po zakończeniu targów, ekspozycyjne modele trafiły bezpośrednio na działki klientów.

Organizatorzy bardzo dbają o to, aby w wydarzeniu brały udział osoby zainteresowane tematyką oraz zakupami, a samo spotkanie było branżowym świętem dla wszystkich, których interesuje idea małych domów. Z informacji otrzymanych od wystawców wynika, że 90% osób przychodzących na targi „Twój Mały Dom” to konkretni klienci.

W tym roku dla odwiedzających wyjątkową atrakcją targów „Twój Mały Dom”, jest możliwość wygrania drewnianego szkieletu domu – nowoczesnej stodoły nr 1 o powierzchni 67 m², ufundowanego przez firmę HyggeGo! Nagroda czeka na zwycięzców konkursu, który rozpoczął się wraz z wiosenną warszawską edycją i będzie kontynuowany na targach w Krakowie, Gdyni oraz ponownie w Warszawie.

W pierwszej warszawskiej odsłonie konkursu wzięło udział około 1 200 osób, a jego uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością i poczuciem humoru. Bo oprócz ważnego biletu, to są najistotniejsze kryteria, którymi kieruje się konkursowe jury.

W tym roku w Warszawie podobnie jak podczas poprzednich edycji, w targach wzięli udział klienci indywidualni oraz biznesowi z całej Polski. Nie zabrakło gości z zagranicy, między innymi z Cypru, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Skandynawii.

ZOBACZ FILM Z TARGÓW

„Twój Mały Dom” to od 2022 roku projekt, na który składają się targi małych domów oraz pierwszy w Polsce serwis internetowy o tej samej nazwie. „Twój Mały Dom” to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych trendów, ale także doskonała okazja do spotkań i konsultacji z ekspertami w branży.

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z TARGÓW

W tym roku zaplanowane są jeszcze trzy wydarzenia targowe „Twój Mały Dom” w Krakowie, Gdyni oraz ponownie w Warszawie

  • KRAKÓW: 24-26.05.2024
  • GDYNIA: 27-29.09.2024
  • WARSZAWA: 25-27.10.2024

Najbliższe targi Twój Mały Dom odbędą się już 24-26.05.2024 roku w Krakowie na terenie Parku Handlowego Zakopianka.

Dołącz do wydarzenia już teraz: https://www.facebook.com/events/353032447271304/