Twój Mały Dom

pierwszy w Polsce serwis o małych domach

WERSJA BETA

Baza firm

ProMediaExpo

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Organizacją autorskich targów zajmujemy się od 2018, a pomysł na ich organizację powstał w październiku 2017 roku.

Cechą wspólną wszystkich eventów jest to, że organizowane są w plenerze, choć nie wykluczamy, że w związku z rozwojem, część targów trafi „pod dach” lub będzie organizowana w systemie hala/plener.

Przed rokiem 2018 doświadczenie w branży zdobywaliśmy organizując eventy dla firm, a jeszcze wcześniej pracując w handlu i mediach.

Zaczęliśmy od organizacji pierwszych w Polsce plenerowych targów caravaningowych na Półwyspie Helskim CARAVANING SUMMER SHOW.

Jako drugie w roku 2019 pojawiły się targi żeglarsko motorowodne BOATS SHOW POLAND, których hasłem przewodnim jest: TESTUJ NA WODZIE I KUP! Obecnie w jednym roku organizujemy trzy eventy na wodzie. Wiosną i jesienią na Jeziorze Zegrzyńskim, blisko Warszawy. Latem to klimatyczny port w Jastarni na Półwyspie Helskim.

Od roku 2020 w Jastarni łączymy dwie branże: caravaningową – CARAVANING SUMMER SHOW i żeglarsko motorowodną BOATS SHOW POLAND.

Rok 2019 to także początek PRZYGODY NA 4 KOŁACH – pierwszego w Polsce zlotu overlandowego, czyli połączenia świata caravaningu i off roadu wyprawowego ze strefą dla wystawców.

Przed nami dwa nowe projekty zaplanowane na 2022 rok. Targi IN THE AIR – targi lotnictwa lekkiego oraz TWÓJ MAŁY DOM – targi budowlane ukierunkowane na domy na zgłoszenie.

Nasza praca jest naszą pasją.

Zapraszamy do współpracy.

Estera i Filip Kołodziej

Podziel się