Skip to content Skip to footer

Po wielkim sukcesie, regularnie odbywających się od lat w Warszawie, targów „Twój Mały Dom”, przyszedł czas na spotkanie w stolicy Małopolski. Kultowe już targi odbędą się w dniach 24-26 maja w Krakowie na terenie Parku Handlowego Zakopianka. Wydarzenie jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie rynku na domy do 120 m2.

Ragi małych domów w Krakowie

Od 2022 roku każda z Warszawskich edycji targów, które odbywały się na błoniach Stadionu Narodowego gromadziła od trzech do czterech tysięcy odwiedzających, zarówno fanów tych nowoczesnych rozwiązań mieszkaniowych jak i inwestorów oraz kupujących. Podczas targów, odwiedzający mają niepowtarzalną okazję, zebrać i porównać oferty wielu producentów z całej Polski. Mnogość domów pokazowych, zgromadzona w jednym miejscu, pozwala porównać i wybrać dla siebie najodpowiedniejsze rozwiązanie. Dotyczy to zarówno domów całorocznych jak i letniskowych.

Pierwsza, krakowska edycja Targów Małych Domów zgromadzi około 20 producentów, prezentujących domy mobilne, modułowe, szkieletowe, prefabrykowane, tiny house, oraz domy wykonane z kontenerów morskich i inne nietypowe konstrukcje.

Wśród wystawców znajdą się również firmy oferujące między innymi systemy kominowe, ogrzewanie na podczerwień, pokrycia dachowe w tym zintegrowany dach fotowoltaiczny, wodoodporne podłogi a także światowy lider w dziedzinie fundamentów wkręcanych.

Targi Małych Domów to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych trendów, ale także doskonała okazja do spotkań i konsultacji z ekspertami w branży.

Specjaliści zaprezentują różnorodność małych domów do 120 m2, przedstawią technologie ich budowy, poradzą w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla posiadanej działki, a także udzielą wskazówek dotyczących zarządzania małymi domami.

Wyjątkową atrakcją dla odwiedzających jest także szansa na wygranie drewnianego szkieletu domu – nowoczesnej stodoły nr 1 o powierzchni 67 m2, ufundowanego przez firmę Hyggego!

/regulamin konkursu/

konkurs Hygge Go

Targi TWOJ MAŁY DOM – Kraków 2024

Szczegóły wydarzenia:

 • Data: 24-26 maja 2024
 • Miejsce: Park Handlowy Zakopianka ul. Zakopiańska 62, Kraków
 • Godziny otwarcia:
  – piątek 24.05.2024 – 10:00 – 18:00
  – sobota 25.05.2024 – 10:00 – 18:00
  – niedziela 26.05.2024 – 10:00 – 17:00
 • Kontakt: Filip Kołodziej
 • E-mail: filip.kolodziej@promediaexpo.pl
 • Tel: 603 508 464

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach TWOJ MAŁY DOM!