Skip to content Skip to footer

V edycja Targów Małych Domów – Twój Mały Dom: Najważniejsze wydarzenie roku dla miłośników małej architektury

Z przyjemnością zapraszamy na nadchodzącą V edycję Targów Małych Domów – Twój Mały Dom, która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia. Nasza impreza organizowana po raz kolejny na błoniach Stadionu PGE Narodowego, jest od lat wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem lub budową małych domów, zarówno całorocznych, jak i letniskowych.

Targi zgromadzą kilkudziesięciu producentów domów, prezentujących różnorodne rozwiązania, począwszy od domów mobilnych, modułowych, szkieletowych, prefabrykowanych, tiny house, po domy wykonane z kontenerów morskich i inne nietypowe konstrukcje.

Wśród wystawców znajdą się również firmy oferujące baseny ogrodowe, systemy ogrzewania na podczerwień, izolacje termiczne, klimatyzatory, pompy ciepła a także światowy lider w dziedzinie fundamentów wkręcanych.

Targi Małych Domów to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych trendów, ale także doskonała okazja do spotkań i konsultacji z ekspertami w branży.

Specjaliści zaprezentująróżnorodność małych domów, przedstawią technologie ich budowy, poradzą w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla posiadanej działki, a także udzielą wskazówek dotyczących zarządzania małymi domami.

Wyjątkową atrakcją jest także szansa na wygranie drewnianego szkieletu domu – nowoczesnej stodoły nr 1 o powierzchni 67 m2, ufundowanego przez firmę Hyggego!

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych Targach!

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 26-28 kwietnia 2024
  • Miejsce: Błonia Stadionu PGE Narodowego w Warszawie
  • Kontakt: Filip Kołodziej
    E-mail: filip.kolodziej@promediaexpo.pl
    Tel: 603 508 464

Do zobaczenia na Targach Małych Domów – Twój Mały Dom!

Kup bilety na targi Twój Mały Dom