Skip to content Skip to footer

UWAGA WYNIKI!!!

Zgarnij szkielet HYGGEGO

Jury wyłoniło pierwszych finalistów kreatywnych zmagań o konstrukcję szkieletową Hygge Go!

Pierwsza odsłona konkursu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnej kreatywności z Państwa strony. A przed nami jeszcze Kraków, Gdynia i znów Warszawa!

Oczywiście bardzo nas cieszy tak duże zaangażowanie, inwencja twórcza i poczucie humoru jakim się wykazaliście w swoich odpowiedziach. Bardzo za to dziękujemy!

Do przeczytania jury miało około 1200 prac. Zgodnie z regulaminem, w każdym z czterech miast jury wybiera tylko dwóch finalistów.

Finalistami pierwszego półfinału konkursu, w którym do wygrania jest szkielet domu, nowoczesnej stodoły od firmy HyggeGO o powierzchni 67m2 są:

  • Pani Agnieszka Dylewska
  • Pan Jarosław Stefański

Teraz czas na Kraków! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych kolejnych odpowiedzi, tylko tym razem, jury zastrzega sobie co najmniej 10 dni na przeczytanie wszystkich prac 😊

Przypomnijmy. W tym roku targi Twój Mały Dom odbywają się cztery razy. W kwietniu odbyły się w Warszawie, w dniach 24-26.05.2024 w Krakowie, w 27-29.09.2024 w Gdyni oraz 25-27.10.2024 znów w Warszawie.

Każdy, kto ukończył 18 lat i choć raz nas odwiedzi, może wziąć udział w konkursie. Wystarczy posiadać bilet wstępu i podczas targów, wypełnić konkursowy formularz następnie wrzucić go do specjalnej skrzynki tuż przy stanowisku HyggeGo.

Czekamy na Was w Krakowie!!!