Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

POEM cabin

Opis

POEM cabin – Prefabrication Orientated Exclusive Modular Cabin

Z mniejszą ilością rzeczy czujemy więcej – to idea która przyświecała architektowi przy pracy nad POEM cabin. Nowoczesna forma została zaprojektowana w sposób, który pozwala zredukować niepotrzebną kubaturę oraz ograniczyć przestrzeń pod konkretne funkcje. Można ją wykorzystać jako strefę pracy, skupienia lub wręcz przeciwnie – relaksu i odpoczynku. Biuro ogrodowe, studio jogi, sauna, spa – Ty decydujesz, czym dla Ciebie ma być POEM cabin.

Dla architekta będzie to prosta forma mieszkalno-użytkowa, zbudowana z materiałów stosowanych w nowoczesnych, energooszczędnych i przyjaznych środowisku technologiach budowlanych, w której otwarta dyfuzyjnie przegroda tworzy zdrowy mikroklimat we wnętrzu, a materiały termoizolacyjne z włókien drzewnych magazynują CO2. Natomiast duże, panoramiczne przeszklenie z widokiem na morze, może okazać się dla poety źródłem niekończących się natchnień.

Podstawowa wersja składa się z konstrukcji drewnianej pokrytej wysokiej jakości tkaniną namiotową, proponując Ci glamping w pełnym tego słowa znaczeniu, a ocieplona wersja, wykończona od zewnątrz naturalnymi, termicznie modyfikowanymi deskami elewacyjnymi pozwala na komfortowe przebywanie w niej przez cały rok. Jeden moduł to około 8,5m2. Dwa moduły tworzą mikrodomek o powierzchni 17m2. Niezależnie od wyboru wersji, nowoczesny system prefabrykacji sprawia, że trafia do Ciebie złożona i gotowa do zamieszkania przestrzeń. Minimalizuje to ingerencję w środowisko i umożliwia montaż nawet w odległych miejscach.

POEM cabin -with less we can feel more

www.poemcabin.pl