Twój Mały Dom

pierwszy w Polsce serwis o małych domach

Deck-House Domki Mobilne i Modułowe

O nas

Marka TWÓJ MAŁY DOM

Marka TWÓJ MAŁY DOM to nasz autorski projekt, który składa się z serwisu TwójMałyDom.pl – pierwszego w Polsce magazynu internetowego poświęconego mikrobudownictwu czyli małym domom właśnie, oraz pierwszych i zarazem największych targów dedykowanych producentom, dystrybutorom i przede wszystkim miłośnikom tej tematyki.
Dzięki połączeniu imprez targowych oraz serwisu on-line, udało nam się stworzyć projekt kompletny.
Współpracujemy z wieloma firmami z Polski i zagranicy. Zaufało nam już ponad 100 firm, które prezentowały swoje produkty i usługi na naszych targach. Nasze imprezy odwiedziło ponad 15 000 osób, wśród których były zarówno osoby prywatne oraz przedstawiciele biznesu z różnych części świata.

Marka „Twój Mały Dom” należy do polskiej firmy PRO MEDIA EXPO – organizatora autorskich targów od roku 2018. Właścicielem firmy, pomysłodawcą oraz osobą nadzorującą projekt TWÓJ MAŁY DOM jest Filip Kołodziej.

 

Naszym celem jest

 • prezentowanie rynku producentów małych domów,
 • wspieranie rozwoju tego rynku,
 • promowanie małych domów jako domów letniskowych oraz całorocznych wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych,
 • propagowanie idei inwestycji w małe domy jako sposobu na biznes,
 • pomoc przy zakupie małych domów osobom, które potrzebują wsparcia i rzetelnej porady,
 • informowanie o nowościach i trendach,
 • integracja środowiska B2B i B2C.
logo Twój Mały Dom

Targi małych domów

Tematem małych domów zainteresowaliśmy się w 2018 roku, kiedy to pojedynczy producenci zgłosili chęć udziału w organizowanych przez nas plenerowych targach caravaningowych na Półwyspie Helskim. Zauważyliśmy wówczas duże zainteresowanie ze strony szerokiej publiczności, choć brakowało uregulowań prawnych i rzetelnej wiedzy na temat tego nowego, raczkującego segmentu budownictwa.

Opierając się na tych obserwacjach i widząc perspektywy rozwoju rynku małych domów podjęliśmy decyzję o stworzeniu specjalistycznych targów w całości poświęconych tej tematyce. Tak właśnie zrodziły się targi TWÓJ MAŁY DOM. Pierwsza edycja odbyła się w maju 2022 w Warszawie na błoniach Stadionu PGE Narodowy. Jej sukces zadecydował o rozwoju projektu. Kolejne targi odbywały się już cyklicznie co półroku. Zrealizowaliśmy także dwie edycje specjalne na Półwyspie Helskim w latem 2022 i 2023 roku. W sumie odwiedziło nas łącznie ponad 15 000 osób.

Rok 2024 to dalszy rozwój targów TWÓJ MAŁY DOM.

Do dwóch edycji targów organizowanych w Warszawie (wiosennej 26-28.04 oraz jesiennej 25-27.10) dojdą dwie nowe: w Krakowie (24-26.05 na terenie PARKU HANDLOWEGO ZAKOPIANKA) oraz w Gdyni (27-29.09).

Serwis internetowy TwojMalyDom.pl

Rozwój targów TWÓJ MAŁY DOM oraz zaufanie, jakim obdarzyli nas zarówno wystawcy jak i osoby je odwiedzające, skłonił nas to uruchomienia pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego małym domom. Nasz serwis powstał niejako na zamówienie naszych partnerów, którzy nie mieli dotąd miejsca, w którym mogliby prezentować swoją działalność, chcąc wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Zauważyliśmy też potrzebę wśród osób odwiedzających nasze targi, potencjalnych klientów, którzy szukali informacji czy poradnictwa w tym zakresie.

W naszym serwisie chcemy zamieszczać rzetelne i sprawdzone informacje, promować różne rodzaje małego budownictwa, pomagać i doradzać zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z małymi domami jak i firmom działającym w tym obszarze.

Chcemy angażować całe środowisko, dlatego zapraszamy do współpracy:

 • producentów, dystrybutorów i sprzedawców małych domów,
 • firmy oferujące wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe,
 • osoby zainteresowane, klientów indywidualnych oraz biznesowych,
 • właścicieli gruntów,
 • firmy, które oferują artykuły szeroko rozumianej architektury ogrodowej,
 • wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Zachęcamy czytelników do współtworzenia naszego serwisu. Czekamy na wszelkie pytania i obserwacje.