Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aurora Company

Kategorie: , , Product ID: 24570

Opis

Aurora Company Tiny House to zespół ekspertów specjalizujących się w produkcji i dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla domów mobilnych i modułowych.

Jesteśmy wiodącym producentem domów, skupiającym się na dostarczaniu doskonałych rozwiązań dla ośrodków wypoczynkowych, kempingów i zakwaterowania pracowniczego oraz całorocznych domów dla klientów indywidualnych.

Naszym celem jest przekształcanie wizji naszych klientów w rzeczywistość poprzez tworzenie unikalnych i funkcjonalnych domów mobilnych, które spełniają najwyższe standardy jakości, estetyki i komfortu. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży zdobyliśmy wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania i produkcji innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom naszych klientów.

Co więcej, nasze innowacyjne podejście do branży turystycznej i hotelarskiej pozwala nam tworzyć wyjątkowe domy, które spełniają oczekiwania wymagających klientów w sektorze turystycznym. Sami prowadzimy resort Aurora Green Hill w sercu Beskidu Wyspowego, gdzie aktualnie znajduje się aż osiem domów do wynajęcia. Razem możemy stworzyć przestrzenie, które przyciągną uwagę klientów i zapewnią niezapomniane doświadczenia.

Kontakt do Aurora Company:

Rokiciny Podhalańskie 190 A
34-721 Raba Wyżna
+48 18 300 00 82
biuro@auroracompany.pl

https://auroracompany.pl/
https://www.youtube.com/@auroracompany3010
https://www.linkedin.com/company/aurora-company-sp-z-o-o/
https://www.facebook.com/auroracompanytinyhouse/
https://www.instagram.com/aurora_company_tiny_house/